Grāmatvedis grāmatvedim draugs – LRĀGA Facebook-ā

Latvijas Republikas ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija (LRĀGA) ir izveidojusi dalībnieku grupu “Grāmatvedis grāmatvedim draugs”.

Grupas dalībnieku koplietošanas lapa izveidota, lai grāmatveži dalītos savās pārdomās saistībā ar savu profesionālo darbību, lūgtu padomu pieredzējušākiem grāmatvežiem, dotu padomus iesācējiem un citiem kolēģiem.

Grupas administrācija nepārstāv nevienu politisko partiju, ir absolūti neitrāla, nelobē un nereklamē nevienu komersantu.

Iniciatīva izveidot šādu neitrālu dalībnieku grupu, kas paredzēta grāmatvežiem profesionāļiem, radās sakarā ar to, ka līdzīga dalībnieku grupas lapa pēdējās dienās tika pārdēvēta (komercializēta), un vairāki tās dalībnieki ir pauduši neizpratni šajā sakarā, kā arī ir izteikuši vēlēšanos to pamest.

Jau Jūs interesē mūsu ideja, ja Jūs to atbalstāt, Jūs esat laipni aicināti kļūt par šīs grupas dalībnieku.

Lietošanas noteikumi

Grupas dalībnieku koplietošanas lapa “Grāmatvedis grāmatvedim draugs” izveidota, lai grāmatveži dalītos savās pārdomās saistībā ar savu profesionālo darbību, lūgtu padomu pieredzējušākiem grāmatvežiem, dotu padomus iesācējiem un citiem kolēģiem.

Šajā koplietošanas lapā netiek paredzēta politisku jautājumu apspriešana, tajā nav paredzētas reklāmas iespējas.

Netiek pieļauta citu grupas dalībnieku atklāta kritizēšana par izteikto viedokli, aizskaroši komentāri un tml.

Neatbalstām citu grupas dalībnieku publisku apspriešanu nekādā veidā – dzimums, vecums, tautība, ticība, pieredze, izglītība, hobiji utt.

Piesakoties par dalībnieku šajā grupā, Jūs saprotat Lietošanas noteikumus un noklusējot apliecināt, ka tos ievērosiet.

Jūs piekrītat, ka esat pilnā mērā atbildīgs par visu savu publikāciju un komentāru saturu.

Grupas administrācija nekontrolē publikāciju un komentāru saturu nekā citādi, kā tikai – lai netiktu pārkāpti attiecīgo normatīvo aktu noteikumi attiecībā uz publiskiem izteikumiem, kā arī lai tiktu ievēroti šīs koplietošanas lapas Lietošanas noteikumi.

Grupas administrācija lūdz Jūs nekavējoties informēt mūs par jebkuru gadījumu, ja ir aizskarta Jūsu cieņa vai arī pamanāt kādu ierakstu, kurš ir pretrunā ar normatīvo aktu prasībām un Lietošanas noteikumiem.

Lietošanas noteikumu pārkāpuma gadījumā attiecīgo ierakstu grupas administrācija dzēsīs, un dalībnieks tiks izslēgts no grupas dalībnieku saraksta vismaz uz 3 mēnešiem.

Mēs vēlam visiem grupas dalībniekiem atrast šeit jaunus draugus, izpalīdzīgus kolēģus un arī atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Pulcināsim ap sevi draudzīgus kolēģus un priecāsimies visi kopā!

LRĀGA Facebook dalībnieka lapa skatāma šeit.